Galeria Graffica Rzeszów

Galeria Rzeszów

Galeria Graffica to jedna z Rzeszowskich galerii, która ciągle święci triumfy sprzedaży oferując produkty światowych marek. Graffica istnieje od 2001 roku. Zlokalizowana jest w centrum Rzeszowa na ulicy Lisa Kuli 19, przez co jest bardzo chętnie odwiedzana przez mieszkańców Rzeszowa i nie tylko. Godziny otwarcia Galerii Grafica to: poniedziałek – sobota 10:00 – 20:00 ; niedziela 10:00 – 18:00. Galeria powstała w miejscu dawnych rzeszowskich zakładów graficznych. Specjalny projekt, pomysł oraz innowacyjność sprawiły że Galeria Graffica wyróżnia się stylem i nowoczesnością. Jest to ładny i ciekawie architektonicznie zaprojektowany obiekt. Galeria Graffica to nie tylko sklepy, to także doskonałe biura, sale konferencyjne, bogata oferta gastronomiczna. Galeria zespolona jest z hotelem Forum w którym możemy odpocząć po udanych zakupach.

Miejsce to nie przypadkowo nazwane jest miejscem mody. Znajdziemy to sklepy światowych marek i projektantów. Na klientów czekają takie marki jak: Americanos, Atlantic, Big Star, Body & Sensens, Butik, Bytom, Camaieu, Cipo & Baxx, Croop Town, Cross, Diva Fashion, Diverse, Ette Lou, Lavard, Eldorado, Favola, Gantos, Gatta, Greenpoint, H&M. Kraina Snu, Lasagrada, Levis, Milady, Mohito, Monnari, Morgan, New Men Style, New Yorker, Ochnik, odziezowy ogórd, Orsay, Pretty Girl, Promod, Próchnik, Queen Woman, Recman, Reserved, Reporter Young, Royal Collection, Ryłko Fashion, Simple, Smyk, Solar, Sunset Suits, Świat Bielizny, Tatuum, Tiffi, Triumph, Trendy Boutique, Vero Moda, Veronii, Vipo, Vissavi, Vistula, Vito Vengelis, Wólczanka, Reporter Young. Wybór jest naprawdę ogromny. Sklepy dla sportowców: Alpinus, Bergson, Campus, Reebok, Nike.

Oprócz sklepów modowych znajdziemy również doskonałych jubilerów: Amelia, Biżuteria Stylu, De Luxe, Diva, W.Kruk, Yes oraz Zibi. Wielbiciele galanterii oraz obuwia także nie będą narzekać. Przyjemność robienia zakupów oferują takie sklepy jak CCC, Economico, Gino Rossi, Radecki, Venezia, Wittchen. O wygląd i zdrowie w Galerii Graffica zadbają solaria (Ergoline), siłownie (Elite Gym), fryzjerzy (Soho) oraz perfumerie i apteki: Douglas, Inglot, Rossman.

Po udanych zakupach warto skorzystać z usług gastronomicznych. W Galerii Graffica działają sieci: Citty Pizza, Grycan, Jack’s Bar, Sphinx, Trafunek oraz Restauracja. Pijąc pyszną kawę warto delektować się jej smakiem czytając najświeższą prasę którą zakupimy w salonie Empik. Czas spędzony w tej galerii to same plusy. Ciągłe przeceny najlepszych produktów przy i tak dobrych cenach to strzał w dziesiątkę. Galeria Graffica to jedna z najlepszych galerii w Rzeszowie, zakupy tam to czysta przyjemność.