Capital Park Rzeszów

Galeria Rzeszów

Centrum handlowe Capital Park Rzeszów to galeria handlowa położona na jednej z ważniejszych alei Rzeszowa, ulicy Tadeusza Rejtana. Ta południowo-wschodnia części miasta jest regionem, który bardzo prężnie się rozwija. To właśnie tu, naprzeciwko CH Capital Park znajduje się jeden z ważniejszych ośrodków akademickich w mieście – Uniwersytet Rzeszowski i WSPIA. Tutaj również swą siedzibę ma Sąd Rejonowy w Rzeszowie.

 

Sklepy dostępne w Capital Park Rzeszów

 

CH Capital Park znajduje się na skrzyżowaniu alei Rejtana z aleją Niepodległości. CH Capital ark jest budynkiem sprawującym funkcje centrum finansowego okolicy. Ulokowano tu oddziały bardzo znanych banków i instytucji finansowych (np. Alior Bank, Idea Bank, bankomaty). Większą część powierzchni handlowej zajmuje delikatesowy sklep Alma. Alma otwarta jest od poniedziałku do soboty 8:00-20:00, a w niedziele 10:00-20:00.

 

Poza tym utworzono tu również siłownię Fitness for Life, gdzie skorzystać możemy z różnych form zajęć i urządzeń. Zagramy tu w squash. Fitness for Life otwarte jest od poniedziałku do Piątku 7:00-22:00, w soboty i niedziele 8;00-18:00.

 

Spragnieni wrażeń kulinarnych mogą się pokusić o posiłek w restauracji Chilita. Otwiera ona swe drzwi od niedzieli do czwartku 11:00-22:00, od piątku do soboty 11:00-24:00.

 

Od lutego 2014 w CH Capital park znajduje się również siedziba najmłodszego teatru w Rzeszowie, Teatru Nowego.

 

Dojazd do Capital Park Rzeszów

Dojazd do CH Capital Park Rzeszów jest bardzo łatwy. Oprócz parkingu na wolnym powietrzu osoby korzystające z aut mogą również parkować na przestronnym parkingu podziemnym. Osoby, które wolą komunikację miejską, mogą skorzystać z rozkładów jazdy znajdujących się na pobliskim przystanku – jeżdżą tam autobusy MPK OA, OB., 13, 17, 19, 29, 34, 44, 47, 32, 26, 11. Zatrzymują się one przy Millenium Hal bądź przy Capital Parku.